poniedziałek, 13 lutego 2012

NOMINACJE.
KOCHANI,
właśnie zostałam poinformowana, że ten oto blog został nominowany na stronie http://onedirection-awards.blog.onet.pl/ do nagrody w aż 4 kategoriach, a mianowicie:

NAJLEPIEJ WYKREOWANA POSTAĆ ZAYN`A.

NAJLEPSZY OPIS RANDKI.

NAJLEPSZA KOMEDIA.

NAJLEPIEJ WYKREOWANA POSTAĆ ŻEŃSKA.

Do tej pory osuszam biurko i klawiaturę z rozlanej kawy. To jest coś niesamowitego, biorąc pod uwagę, że prowadzę bloga od niecałego miesiąca! I to wszystko dzięki Wam - najlepszym czytelnikom pod Słońcem! :)

Sama nominacja jest dla mnie niesamowitym powodem do radości, więc wolę nie myśleć, co stałoby się ze mną, gdyby nie daj boże mój blog zwyciężył w którejś kategorii.
Dlatego też zachęcam do głosowania i PO RAZ 18638875 DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE WEJŚCIA I POZYTYWNE KOMENTARZE NA TEMAT MOJEJ WESOŁEJ TWÓRCZOŚCI, BO NIE SĄDZIŁAM, ŻE one-love-one-direction BĘDZIE SIĘ TAK ROZWIJAĆ...

Głosować możecie tutaj  wystarczy kliknąć w kategorię, w której mnie nominowano i oddać głos na "one-love-one-direction". :)
http://onedirection-awards.blog.onet.pl/

                                   D Z I Ę K U J Ę  <333

xx

5 komentarzy:

 1. To świetnie, i gratuluję Ci:) Oraz z wielką chęcią zagłosuje na cb^^

  OdpowiedzUsuń
 2. CZEŚĆ KOCHANA, OBIECUJĘ CI ŻE ZROBIĘ WSZYSTKO, ŻEBYŚ WYGRAŁA

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję!!! Głosowałam na Ciebie w każdej kategorii.

  OdpowiedzUsuń
 4. ``Historia pewnej, ślicznej i utalentowanej blondynki o błękitnych oczach. Jej życie zmienia się w czasie wakacji. Poznaje nowych przyjaciół i chłopaka... Dość dziwnego na swój sposób. Wraz z siostrą Alice, przyjacielem Austinem i nowo poznanymi przyjaciółmi(Andrew, Chris i Sahah) przeżywa ciekawe przygody i zakochuje się, tylko w kim... Tego już dowiecie się czytając mojego bloga.``
  Cześć przepraszam za ten spam, chciałabym cię zaprosić do czytania mojego bloga. Jest to dla mnie ważne : ) Jeśli chcesz możesz usunąć ten komentarz :

  http://youarethebestthingthatseverbeenmine.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. mam nadzieję, że wygrasz :)
  ps. już oddałam swój głos na Ciebie ;)

  OdpowiedzUsuń